Sales Menedzser

Ece group hungary kft. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Új üzleti partnerek felkeresése, tartós együttműködés lehetőségének felkutatása, ügyféligények felméréseKey Account ügyfelek és projekt vásárlók felkutatásaA Key Account és projekt értékesítések előkészítése és lebonyolításaMegbízások lebonyolítása egyedi vásárlói igények figyelembevételével, vevői tanácsadásÁrajánlatok készítése, kiküldése, egyezetetése és kapcsolattartás partneri szervezetekkelÉrtékesítési és marketing stratégia kidolgozásában való aktív közreműködésAktív javaslattétel a marketing akciókra, új termékek bevezetéséreA promóciók, akciók megszervezése és végrehajtásaAz értékesítési terv megvalósítása, a tervtől való eltérés okainak elemzése és javaslattétel az eltérések korrigálásáraA piaci tendenciák és a versenytársak tevékenységének nyomon követéseÚj értékesítési lehetőségek keresése a meglévő hálózaton belülA havi és negyedéves eredmények elkészítése, elemzéseAz értékesítési feladat nyomon követese, partnerrel szerződéskötésEsemények előkészítése és lebonyolítása, a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzéseFolyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel:
látogatások, havi és éves megbeszélésekHozzájárulás az árbevétel növekedéshez, fizetési határidők betartatásaÜgyféladatbázis összeállítása és vevői információk gyűjtéseÖnálló munkaStabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,Szakmai fejlődési lehetőség,Versenyképes jövedelemKorlátlan kávé és tea fogyasztásCéges rendezvényekCsaládias légkörVállalati laptop, telefonHosszútávon, partneri viszony Legalább középfokú végzettségHasonló munkakörben szerzett tapasztalatTárgyalási és prezentációs készségKépesség önálló munkavégzésreEgyüttműködésre és csapatmunkára való képesség"
B"
kategóriás jogosítvány és mobilis munkavégzésre való hajlandóságFelhasználói szintű MS Office programismeret Word, Excel, OutlookKiváló kommunikációs készségÖnálló, proaktív, innovatív és eredményorientált munkavégzésKiemelkedő problémamegoldó képesség Elvárt kompetenciák:
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség cégen belüli és kívüli ügyintézéshez,Önálló, kezdeményező, együttműködő személyiség,Elkötelezettség és belső motiváltságSzakirányú végzettségÉrtékesítés területén szerzett minimum 1-3 év szakmai tapasztalatAngol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásbanIrodai és adminisztrációs szoftverek készségszintű ismerete