Scheduling Coordinator

Cee thematics kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A napi adások előkészítése és szerkesztése szerkesztői szoftverek segítségével, határidőre történő kiküldéseNapi szintű kapcsolattartás a Media Planning Műsorajánló Tervező csapattal a tervezett promókampányok célba érésének érdekébenSzerkesztési elemek grafikák, műsorelválasztó elemek, stb. adatbázisba történő rögzítése, együttműködésben a Promotion Production Programajánló Gyártás csapat tagjaivalKapcsolattartás az Ad Sales Hirdetés Értékesítés és a Commercial Operations Hirdetési forgalommal foglalkozó szervezeti egységekkel a szponzorációkkal, reklámokkal és egyéb hirdetések megjelenéseivel kapcsolatbanEgyüttműködés a Planning Programtervezés csapat tagjaival a nézettség és piackutatási információk következtében esetenként végrehajtott programváltozás kapcsánA pozíció betöltésével a 15 fős Scheduling csapat részévé válsz, a Scheduling Manager Napi adásszerkesztés menedzser vezetésévelHatározott idejű szerződésNemzetközi hátterű anyavállalatVáltozatos, rugalmas munkakörnyezet, belvárosi jól megközelíthető központi iroda BudapestenBetekintés minden társosztály munkájába, a media világának megismeréseLaptopot és mobiltelefon használatot biztosítunk minden körülmények közöttLátogatást tehetsz a saját gyártású műsoraink forgatásánJuttatásaink melyek a belépés napjától része lesz csomagodnak:
Kockázati életbiztosításSZÉP kártya támogatásVidékről történő munkába járás támogatásaMagánegészségügyi ellátásra való jogosultságKávé, tea jól felszerelt konyháinkbanGyümölcsnap, limonádé és fagylaltnapok, jó hangulatú szezonális irodai meglepetésekMunkahelyi extrák kommunikáció és médiatudomány szak, egyéb szakirányú végzettség Vagy TV-zéssel kapcsolatos tapasztalat vágás, műsorkészítés, szerkesztés adminisztrációs tapasztalat adatbázis kezelő, precizitást igénylő feladatokkalAz Office 365 és a Google workspace Google Drive, Google Spreadsheet, Google Docs magabiztos ismereteKözépszintű angol tudásPontos és precíz munkavégzésNapi határidők betartásaElőny a szerkesztési tapasztalat