Sales Manager

Starjobs magyarország - Márkó
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális alumínium csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk
Pozícióba munkatársat
Megbízónk második európai gyártóhelyét hozza létre Makón zöldmezős beruházás keretében, mely része lesz stratégiai helyszínünknek az EU-ban.

Feladatok:
Új ügyfelek zökkenőmentes beillesztésének és validálásának biztosítása
Az ügyféligények megvalósulásának felügyelete (grafikai munkák, megrendelés, kiszállítás, fizetés) és a megfelelő információk biztosítása az egyes divízióknak
Értékesítési csapat vezetése, napi kiszállítások biztosítása
Éves értékesítési és termelési terv meghatározása
Termelési tervek egyeztetési a Production planner kollégával
Előrejelzések készítése, és megvalósulások nyomon követesé – eltérések esetén intézkedések kezdeményezése
Ügyfelekkel történő szoros kapcsolattatás, a megfelelő együttműködés biztosítása, valamint az esetleges panaszok kezelése
Sales csapatvezetése és mentorálása
Elvárások
Felsőfokú végzettség
Legalább 3 éves gyártói környezetben szerzett hasonló tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás
MS Office programok magabiztos használata
Ügyfélorientált gondolkodásmód
Proaktívitás és rugalmasság
Kiemelkedő analitikus és problémamegoldó készség
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Előny:
SAP ismeret
Kínai nyelvtudás
Egyéb
Munkavégzés helye:
Makó
Amit kínálnak:
Stabil és hosszútávú lehetőség egy világvezető vállalatnál
Hosszútávú karrierépítési lehetőség
Versenyképes bérezés
Cafeteria
Céges autó