Senior Sales Manager Gh-1451

Talentis group zrt. - Balatonalmádi Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új üzleti partnerek felkutatása, proaktív értékesítés
Kapcsolattartás a szálloda meglévő partnereivel
Előrejelzések, revenue és marketing terv készítése
Business mix optimalizálása
Ajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása
Rendezvények szervezésében való részvétel
Szoros együttműködés és folyamatos kommunikáció a szálloda többi részlegévelszakmailag sokszínű, komplex feladatkör
Versenyképes jövedelem
Egyéb juttatások
Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belülminimum 5 éves, hasonló munkakörben szerzett szállodai tapasztalat
MICE szegmensben szerzett gyakorlat
Kiváló elemzőkészség
Kiváló kommunikációs és szervezési készség
Angol nyelv felsőfokú ismerete
Magabiztos, üzletorientált személyiség és tulajdonosi szemléletHostware és D’Edge rendszerek ismerete