Sales Manager

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Partnercégünk megbízásából keresünk autóiparban
Jártas kollégát, aki az értékesítési részleg kialakításában, valamint potenciális
Ügyfelek felkutatásában vállalna elsődleges szerepet.
Éves értékesítési terv összeállítása, a megvalósulásának monitorozása
Új üzleti lehetőségek felkutatása Európa szerte
Vevői ajánlatkérések koordinálása, folyamatos kapcsolattartás
Szoros együttműködés a társosztályokkal
Riportok és kapcsolódó intézkedési tervek elkészítése
Kiállításokon, rendezvényeken való részvétel

Fémipari termelővállalatnál szerzett több éves értékesítői tapasztalat
Felsőfokú mérnöki vagy kereskedelmi végzettség
MS Office ismeretek
Erős interperszonális, kommunikációs és tárgyalási készség
Proaktív, csapatjátékos személyiség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Nyitottság utazásra Európán belül
ERP rendszer ismeret
B kategóriás jogosítvány

Cafeteria
Bónusz Céges autó

Munkavégzés helye
Debrecen,