Sales Manager

Gyógytér pharma zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a meglévő partnerekkelÚj partnerek felkutatása, üzleti kapcsolat kiépítéseA cég által forgalmazott termékek – gyógyszerek, orvostechnikai eszközök -értékesítéseOrvostechnikai termékek esetében partnerek oktatása, műtőben való jelenlétElemzések, riportok készítéseRészvétel képzéseken, tréningeken, szakmai rendezvényeken, konferenciákonTeljes munkaidőHosszútávú munkalehetőségAzonnali kezdési lehetőségVersenyképes bérezésSzakmai fejlődési lehetőségEgészségügyi felsőfokú végzettségMinimum 5 éves szakmai tapasztalatOrvoslátogatói, értékesítési tapasztalatOrvostechnikai termékek ismeretePontos, precíz munkavégzésKiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képességB kategóriás jogosítványAngol középfokú nyelvtudásMűtői környezet ismereteMűtőben szerzett tapasztalat