Sales Manager

Pos services kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes portfólió értékesítése új, és meglévő partnerek részére prezentációk, ügyféltalálkozók szervezése új és meglévő ügyfelekkelajánlatok készítése, nyomon követésehosszútávú partnerkezelés, kapcsolattartásrészvétel a kampányok lebonyolításábanFix alapbért, bejelentett munkaviszonytMagas minőségű munkavégzés mellett elérhető, motiváló bónuszrendszertRugalmas munkakezdést és -befejezéstHeti egy nap home office lehetőségetA modern kor elvárásainak megfelelő, könnyen megközelíthető irodátSzakmai továbbképzéseket, csapatépítőketSzerteágazó, izgalmas ügyfélkörtAz eredményorientált értékesítői szemlélet, prioritások felismerése, ügyfélbarát hozzáállás, megbízhatóság, csapatmunkára való hajlandóság mind olyan tulajdonságok, melyek a munkakör betöltéséhez szükségesek. Előnyt jelent, ha van ügynökségi/média területen szerzett tapasztalatod. Bizonyos szintű Microsoft Office Power Point, Excel ismeretek és az angol nyelv középfokú ismerete szükséges a munkavégzéshez.