Rendszergazda

Semmelweis egyetem informatikai főigazgatóság - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

A Semmelweis Egyetem szervezeti egységeinek számítógépparkjának üzemeltetésében és a felhasználók támogatásában való közreműködésA beérkező hibajegyek kezeléseMunkaállomások és perifériák teljeskörű hardver/szoftver felügyelete, karbantartása, felmerülő problémák beazonosítása, hibák elhárításaNotebook, desktop gépek telepítése, szoftver és hardver szintű karbantartásaNyilvántartások vezetéseSzakmai kihívást jelentő, érdekes feladatokStabil, hosszútávú munkalehetőségFolyamatos tanulási, fejlődési lehetőségBéren kívüli juttatásokEgészségügyi prevenciós szolgáltatásokBérezés megegyezés szerintKözépfokú végzettségM365, MS Windows 10 és MS Office üzemeltetői szintű ismereteSzámítógéphálózati alapismeretekMunkafolyamatok pontos követésének képességePrecíz, pontos munkavégzésMegoldások dokumentálásának képességeMagas szintű együttműködési- és hatékony problémamegoldó képességJó kommunikációs készség, nyitottságÖnálló munkavégzésHasonló munkaterületen szerzett tapasztalatSzolgáltatás- és megoldásközpontú gondolkodásAngol nyelvismeretFelsőfokú végzettség informatikaiHibajegykezelő rendszerek ismerete