Rendszergazda @ Fox Hr Consulting Kft.

Fox hr consulting kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

  • Minimum 5 év IT rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows, Linux szerverek és Microsoft 365 haladó szintű ismerete
  • Hálózati struktúrák szakismerete
  • Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Ticketing rendszer használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Partnerünk csapatába keresünk új kollégát Rendszergazda pozícióba. Partnerünk biztonságtechnikai, épülettechnikai és energetikai rendszerek tervezésével és üzemeltetésével foglalkozik.

Partnerünk ajánlata:

  • Versenyképes fizetés + bónuszok (vállalati, egyéni és teljesítmény alapú bónuszok)
  • Élet-és balesetbiztosítás a próbaidő letelte után
  • Céges autó magánhasználati joggal
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai képzések
  • AYCM bérlet
  • Irodai masszázs
  • Jó hangulatú csapat, kellemes munkakörnyezet

,[IT rendszerek/alkalmazások napi szintű működtetése és felügyelete cégen belüli és partner oldali rendszereken egyaránt, Az adminisztrációs rendszerek naprakészen tartása, Adatbázisok kezelése, működésük ellenőrzése, Hálózati eszközök konfigurálása, IT eszközök nyilvántartása, hibaelhárítás, A szolgáltatások monitorozása, felmerülő problémák azonosítása és adott esetben megoldása] Requirements:
Microsoft 365, Windows, Linux