Informatikai Rendszergazda

Szegedi ítélőtábla - Szeged
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Az intézmény szervereinek, munkaállomásainak üzemeltetésefelhasználói fiókok és jogosultságok kezelése, felhasználók helyszíni, telefonos és távoli eléréssel történő támogatásaoperációs rendszerek, felhasználói szoftverek telepítése, felügyelete,hálózat üzemeltetése, felügyelete, aktív eszközök konfigurálása,mobil eszközök felügyelete,információbiztonsági feladatok ellátása,informatikához kötődő igazgatási, adminisztratív feladatok elvégzése, eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerbenkapcsolattartás elsősorban a bírósági szervezet informatikusaival, külső partnerekkel, szolgáltatókkal,szakszervíz beavatkozását igénylő munkák megszervezése, felügyelete, ellenőrzése,közreműködés az informatikai beszerzések intézésében, selejtezésben, leltározásban,tárgyalások és rendezvények képzések, értekezletek háttértámogatásaA feladatok ellátásához laptop és hivatali mobiltelefonszám biztosított.Az illetmény megállapításánál az Iasz. rendelkezései az irányadók.Változatos feladatkörcsapatmunkakiszámítható, biztos, bejelentett bérezésteljes munkaidős foglalkoztatásAlkalmazási feltételek:
Az állásra pályázhat, aki megfelel az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény a továbbiakban:
Iasz 11. § 2 bekezdésében foglalt feltételeknek,magyar állampolgár,cselekvőképes,büntetlen előéletű – amennyiben a pályázó nem áll igazságügyi alkalmazotti szolgálati jogviszonyban, úgy az Iasz. 11/A. §-ára figyelemmel hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolnia azt a tényt, hogy a 11. § 4 bekezdésében meghatározott körülmény vele szemben nem áll fenn.Iskolai végzettség az informatikai rendszergazdára vonatkozó képesítési követelményeket meghatározó jogszabályban foglaltak szerint:
Szakirányú középfokú iskolai végzettség, vagy középfokú iskolai végzettség és felsőfokú vagy emelt szintű vagy középfokú informatikai szakképesítés,ügyviteli vizsga teljesítésére halasztás adhatóTovábbi elvárások:
Rendszerszemlélet, jó elemzési képesség, stratégiai látásmód,jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,proaktivitás, nagyfokú önállóság, megbízhatóságangol nyelv aktív kommunikációs szintű használata szóban és írásbanhasonló munkakörben szerzett bírósági szakmai tapasztalat, más költségvetési szerveknél eltöltött gyakorlatprogramozási tapasztalatweb/grafikusi/media szerkesztési ismeretek