Rendszergazda

Alpha-vet kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

- általános rendszergazdai feladatok ellátása Székesfehérváron és a vidéki telephelyeken - felhasználók részére segítségnyújtás a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban - informatikai eszközök üzembe helyezése, üzemeltetése - rendszeres IT üzemeltetési és karbantartási feladatok végrehajtása- teljes állás, határozatlan idejű munkaviszony, jogtisztán bejelentett juttatások;
- stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet.További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
- Rendszeres csapatépítési lehetőségek- Nyaralási lehetőség- Egészségmegőrzés- Alapítványi segítség- Céges családi nap- Heti 2 nap home office lehetőség - hálózati ismeretek - hardver ismeretek - Windows kliens/server rendszerek átfogó ismerete - B kategóriás jogosítvány - 3-4 éves szakmai tapasztalat - Linux ismerete O365 ismeretek