Rendszergazda

Lightware zrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Belföldi és külföldi felhasználók IT támogatása és ezzel összefüggésben a rendszergazdai feladatok ellátásaMunkaállomások üzembe helyezése, cseréje, karbantartása, hiba elhárítása, sw-ek telepítéseSzoftverek és adminisztrációk kezeléseHálózati eszközök és perifériák kezelése, üzemeltetéseVállalati alkalmazások informatikai támogatásaSzerverek, egyéb IT eszközök és szoftverek üzemeltetéseInformatikai eszközök rendelése, javíttatásaAdminisztratív feladatok, dokumentációk, folyamatleírások készítésében való közreműködés, informatikai rendszerek nyilvántartásának kezelésejó hangulatú, fiatalos és összetartó csapatot;
Széleskörű szakmai fejlődési lehetőséget;
Rugalmas munkaidőt törzsidővel;
Részese lehetsz egy magyar cég sikerének a világpiacon;
Dinamikusan fejlődő és stabil hátteret;
Emberközpontú szemléletet;
Meghallgatjuk az ötleteidet;
Belvárosi, jól megközelíthető irodát;
Magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat.Minimum középfokú informatikai végzettségLegalább 3-5 év szakmai tapasztalatAngol nyelv aktív kommunikációs szintű használata szóban és írásbanMicrosoft Office programcsomag átfogó ismereteWindows kliens és szerver üzemeltetésben szerzett jártasságVirtuális gépek üzemeltetésben szerzett tapasztalatActive Directory környezet ismereteHálózati ismeretek switch, wifi, routerÖnálló munkavégzésKitűnő kommunikációs és problémamegoldó készségB kategóriás jogosítványProjektmenedzsment szemléletHelpdesk területen szerzett tapasztalatApple eszközök kezelésében szerzett tapasztalat