Rendezvény Kivitelező

Sp event kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Rendezvények előkészítéséhez és bontásához keresünk munkaerőt, fizikai munkára! A mozgatandó bútorok/tárgyak súlya 20-50 kg, amiket mindig 2 ember fog meg, így ez a súly eloszlik, de mindenképp hasznos a jó fizikum.Leggyakrabban sörpadokat, kis sátrakat telepítünka sátrat csak szét kell húzni, mint egy harmonikát. A kisebb családi kerti partin ugyanúgy jelen vagyunk, mint akár a legnagyobb fesztiválokon pl. Sziget.Amikor épp nem terepen vagyunk, akkor raktárban szoktunk rendettenni, vagy szerelgetni.Első sorban hosszú távra keresünk kollégát TELJES MUNKAIDŐRE, de BEUGRÓSNAK IS lehet jelentkezni.Megbízható fizetés heti/kétheti/havi fizetés, megbeszélés alapján Óra és perc alapú elszámolás, egy pillanatot sem töltesz úgy a munkával, hogy az ne lenne kifizetve!év végi bónusztúlóra lehetőség nem kötelezőpóló, rövidnadrág, pulóver, esőkabát, cipő, kesztyű, ásványvízmegbecsülés, emberséges vezetőség bármikor kérdezhetsz, javasolhatsz és nagyon fontos, hogy kérhetsz is, nyitottak vagyunk és segítőkészekextra rugalmas munkaidő iskolával nagyon jól összehangolhatójókedvű, fiatalos CSAPAT 18-30 év közöttiek dolgoznak nálunkmindig segítjük egymás munkáját, szinte sosem leszel egyedülrengeteg új élményt szerezhetszváltozatos feladatok ritkán van két ugyanolyan naptömegközlekedéssel és autóval is könnyen megközelíthető a bázisunk Budapest, Corvin-negyed, a metro állomástól és a 4-6 villamostól is csak 50 méter. A munka itt kezdődik a raktárban és itt is ér véget.Bérezés jogosítvánnyal! próbaidő alatt első 3 hónap:
Óra:
2.300 Ft nettóNapi:
18.400 Ft - 8 órával nettóHavi:
368.000 Ft - napi 8 órával nettóB kategóriás jogosítvány, legalább 2 éves vezetési tapasztalattal lehetőleg budapesti forgalomban edzve. Ez azért fontos, mert 3,5 t alatti, B kat. jogosítvánnyal vezethető teherautókat kellvezetni főleg Budapesten. Ha még nem vezettél teherautót nem gond, betanítunk, segítünk, könnyebben fog menni, mint hinnéd! Viszont, ha nincs vezetési tapasztalatod semmilyen járművel, akkor ne jelentkezz teljes állásra!Betöltött 18. életévNem gond a hétvégi munkavégzés a munkák zöme péntek-szombat-vasárnap-hétfőn leszNem gond, ha évi pár alkalommal késő este is dolgozunk max. 23-24 óráigA felsorolt 4 pont mind FONTOS ELVÁRÁS, így ha bármelyik problémát okoz, akkor kérlek ne jelentkezz!Rendezvényeken szerzett tapasztalatSzerszámok magabiztos használata pl. csavarhúzó, kalapács...