Tetőfedő Látogató

Trenkwalder kft - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az tetőfedő látogató részére kijelölt földrajzi területen a kivitelezők rendszeres látogatása, szakmai tanácsadás, oktatás.
Új partnerek felkutatása és a rendszerbe integrálása.
Kivitelezők részére, anyagkonszignáció készítés, az értékesítési startégiának megfelelően.
A beérkező egyedi igények alapján a kivitelező felkeresése, a termékeink bemutatása, helyszíni szaktanácsadás / oktatás.
Az kivitelezők és a középiskolák minta anyagokkal, prospektusokkal, kiadványokkal való folyamatos ellátása.
Creaweb „tetőfedő” kivitelezői adatbázis folyamatos karbantartása.
A látókörbe került projektekről tájékoztatást nyújtani a szaktanácsadóknak, és az értékesítési munkájuk támogatása.
Közreműködés az kivitelezői/oktatási/ vevői rendezvényeken, kiállításokon, oktatások szervezésében, lebonyolításában.
Tetőszépségverseny (rangadó) kezelése.
A cég műszaki részlegének képviselete a szakmai rendezvényeken.
A versenytársak értékesítési stratégiájának, piaci pozíciójának folyamatos figyelése információ szolgáltatása a közvetlen felettesének.
Szakmai kiadványok szerkesztésben aktív részvétel.
Referencia adatbázis kialakítása.
Kivitelezői rendezvény részvevőinek, toborzása.
Elvárások / Requirements
▪ Minimum érettségi és műszaki szakirányú végzettség (pl.:
tetőfedő, ács, bádogos) vagy hasonló területen szerzett sales-es tapasztalat
▪ Építőipari kivitelezésben szerzett releváns tapasztalat
▪ Utazási hajlandóság egész Magyarország területén
▪ Precíz, pontos, önálló munkavégzés
▪ Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
▪ Csapatorientált, problémamegoldó gondolkodás
▪ Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Microsoft office)
▪ B kategóriás jogosítvány
Előny:
▪ Felsőfokú műszaki végzettség (építőipari vagy műszaki terület)
▪ Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat (értékesítés, építőipari terület)
Amit nyújtunk / Benefits
▪ 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
▪ Szuperbruttó 800.000 HUF éves szabadon felhasználható Cafeteria keret (már a próbaidő alatt is)
▪ Céges autó, magánhasználattal az érvényben lévő szabályzat alapján
▪ Biztos hátterű munkáltató, hosszútávú munkaviszony
▪ Műszaki és termékismereti képzések