Tetőfedő Látogató

Trenkwalder - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerlátogató
Leírás
Megbízónk részére partnerlátogatót keresünk az alábbi feltételekkel:
Feladatok
Mintaállványok kihelyezése és bontása, azokon cserép, névtáblák és címkék cseréje, illetve pótlása
Kapcsolattartás tetőfedőkkel az ország egész területén a szaktanácsadó kollégákkal egyeztetve
Közepes és kisebb forgalmú kereskedő és viszonteladó partnerek látogatása az ország egész területén
Termékismeret, valamint CreaWeb használat oktatása
Általános tájékoztatási, értékesítési tevékenység végzése
Kiadott ajánlatok és projektek nyomon követése és aktualizálása
Piaci információk gyűjtése, konkurencia figyelés
Prospektusok és egyéb marketing anyagok kihelyezése kereskedő és viszonteladó partnereknél
Részvétel reklamációk kezelésében
Elvárások
Minimum érettségi és műszaki szakirányú végzettség (pl.:
tetőfedő, ács, bádogos)
Építőipari kivitelezésben szerzett releváns tapasztalat
Utazási hajlandóság egész Magyarország területén
Precíz, pontos, önálló munkavégzés
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Csapatorientált, problémamegoldó gondolkodás
Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Microsoft office)
B kategóriás jogosítvány
Előny:

Felsőfokú műszaki végzettség (építőipari vagy műszaki terület)
Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat (értékesítés, építőipari terület)
Fejér vagy Pest vármegyei lakóhely
Amit kínálunk
13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
Szuperbruttó 800.000 HUF éves szabadon felhasználható Cafeteria keret (már a próbaidő alatt is)
Céges autó (jelenleg:
Ford Transit) magánhasználattal az érvényben lévő szabályzat alapján
Biztos hátterű munkáltató, hosszútávú munkaviszony
Műszaki és termékismereti képzések
Munkavégzés helye
Budapest