Medior Ingatlanfejlesztési Szakértő

Mvm services zrt. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az ingatlanüzemeltetési szempontú fejlesztésekre vonatkozó javaslattétel és bonyolítás, részvétel a létesítményüzemeltetési tevékenység feladataiban
Beszállítók és közreműködők pályáztatásának előkészítése és lebonyolítása, szerződéskötés és a szerződésben meghatározott feladatok teljesülésének nyomon követése
Kapcsolattartás a tervezőkkel, kivitelezőkkel, valamint az építésügyi és szakhatóságokkal és a beruházásokban közreműködik vagy érintett szervezeti egységekkel
A javításokhoz, karbantartásokhoz és beruházásokhoz kapcsolódó ajánlatok, tervek ellenőrzése, szakvélemények készítése
Mindennemű, az üzemeltetési és beruházási tevékenységgel kapcsolatos munkák ügyintézése, levelezések lebonyolítása, műszaki ellenőrzése
Az elkészült beruházások garanciális felülvizsgálatát lefolytatja, gondoskodik a jegyzőkönyvezett hiányok megszüntetéséról
Javaslatok készítése az állagmegóvásra, a műszaki színvonal folyamatos fenntartására
Felel a Társaságcsoport tulajdonában és/vagy használatában lévő ingatlanok folyamatos és biztonságos üzemeltetéséért, karbantartásáért, javíttatásáért és állagmegóvásáért
Részt vesz az ingatlanok hasznosítási lehetőségeihez kapcsolódó döntéselőkészítő anyagok elkészítésében
Vezeti és naprakészen tartja az ingatlanokhoz kapcsolódó nyilvántartásokat. Ezek alapján a rendszeres és eseti adatszolgáltatási kötelezettségeket teljesíti
Aktív részvétel az ingatlanokkal összefüggő szolgáltatási szerződések és számlák kezelésében, feldolgozásában az SAP rendszerben, a határidők szoros betartásával
CAPEX, OPEX tételek kezelése, figyelése, egyeztetés, aktív részvétel a tervezési folyamatban
Részt vesz különböző projektekben, azokban az ingatlangazdálkodás és üzemeltetés szakterületet képviseli, a projektben kapott feladatokat a megjelölt határidőre elkészítiFolyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvényekLegalább felsőfokú műszaki végzettség
Legalább 3 éves ingatlanüzemeltetési tapasztalat
Kiemelten fontos a magabiztos, haladó szintű MS Office alkalmazások használata
B kategóriás jogosítvány
Önállóság, megoldás-orientált hozzáállás