Recepciós

Gotthárd-therm kft. - Ceglédi Járás
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk, a Gotthárd-Therm Kft., a Szentgotthárd Spa &
Wellness üzemeltetője. A Szentgotthárd Spa &
Wellness, Vas vármegye egyik legnagyobb fürdője, mely önkormányzati tulajdonban van.
A fürdő az osztrák határ közvetlen közelében található Szentgotthárdon. Egyedülállóságát a hatalmas dzsungelszerű élő növényzet és a trópusi hangulat adja.

Ha szeretnél egy gyönyörű, trópusi környezetben dolgozni a hármashatár csücskében és egy klassz csapat tagja lenni, akkor Téged keresünk!
Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk dinamikus, fiatalos csapatunkban. Pályakezdők és diákok jelentkezését is várjuk, akik a 18. életévüket betöltötték. Lehetőséget kínálunk a rész- és teljes munkaidő mellett nyári munkavégzésre is!
Főbb feladatok:

A vendégek maximális és egyben teljes körű informálása, kiszolgálása
Belépők és bérletek értékesítése a Hostware rendszerben
Kasszakezelés, számlakészítés
Szolgáltatások értékesítése
Akciók, ajánlatok, programok ajánlása a vendégek részére
E-mailek napi szintű megválaszolása
Ajándékutalványok kezelése
Adminisztrációs feladatok ellátása
Panaszkezelés
Az álláshoz tartozó elvárások:

Vendégközpontú, barátságos és empatikus személyiség
Határozott fellépés
Jó kommunikációs készség
Kommunikáció képes német nyelvtudás
Magas szintű problémamegoldó képesség
Igényes megjelenés
Monotonitástűrés
Megbízhatóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

1-2 éves recepciós és/vagy értékesítői tapasztalat
Angol és/vagy szlovén nyelv ismerete
Amit kínálunk:

Rész- vagy teljes munkaidős foglalkoztatás
Lehetőség nyílik hétvégi / alkalmi / nyári munkavégzésre is
Kedvezményes étkezési lehetőség
SZÉP kártya juttatás