Szállodai Recepciós Nappali Műszak

Pannonia service kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Afoglalási rendszer kezeléseVendégek érkeztetése, kiszolgálása, tájékoztatásaA szobák ellenőrzése és átadásaReggeli előkészítésében való részvételSzámlázás, pénzkezelésCsaládias jó hangulatú, nyugodt munkahely, megértő vezetőséggelFiatalos és dinamikus, változatos, kihívásokkal teli feladatokIgényes hotel környezet, kiváló vendégkörrel és szolgáltatásokkalCsak nappalos 8 órás műszak 7-15 és 14-22műszakok vállalása, hétvégén és ünnepnap is. Minimum egy szabad hétvégeMagas bejelentett bér, jutalék és bónusz lehetőségekkelTervezhető beosztás, amit a munkatársak a vezetővel közösen, akár egy hónapra előre készítikStabil, megbízható munkahelyHáz kínálatából korlátlan étkezési lehetőségangol nyelvtudásönálló munkavégzéskulturált megjelenés és magabiztos fellépésképesség számlázás es egyéb adminisztrációs feladatok elvégzéseszállodai recepciós tapasztalat