Recepciós

Mentaház magánorvosi központ - Székesfehérvár
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

A Mentaház Magánorvosi Központ folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat Recepciós munkakörbe.
Feladatok:
betegfelvétellel kapcsolatos számítógépes program kezelése
számlázás, pénztár kezelése
beérkező telefonok kezelése, információ nyújtás, időpont foglalás
páciensek felvilágosítása a rendelési időpontokról, csomagokról, általános tudnivalókról
Elvárások:
Érettségi bizonyítvány
1 év hasonló munkakörben (adminisztrációban) szerzett munkatapasztalat
Felhasználói szintű informatikai ismeretek
Elvárt kompetenciák:
Pontosság, precizitás, alaposság, segítőkészség
Megbízhatóság, önálló munkavégzés
Rugalmas munkavégzés
Terhelhetőség
Igényes megjelenés
Jó kommunikációs és együttműködési képesség
Amit kínálunk:
Kulturált munkakörülményeket
Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát
Teljes vagy részmunkaidős (4-6-8 órában) munkát, hétfőtől péntekig 6.30-20.30 óra között változó időbeosztással
Versenyképes, stabil jövedelem, kedvezményesen igénybe vehető magánegészségügyi szolgáltatások

Jelentkezzen most a következőre:
Recepciós