Raktáros

Flexi force hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Beérkező áru mennyiségi, minőségi átvétele, kimenő áru összekészítése, felrakodása szállításrabelső anyagmozgatási feladatok ellátásakészletek folyamatos rovancsolása, leltárban való felvételemunkavédelmi szabályok betartásaraktári rend és tisztaság fenntartásaversenyképes fizetés, béren kívüli juttatásbiztos lehetsz benne, hogy fizetésedet mindig időben megkapodha van gyermeked, iskolakezdési támogatást adunkstabil céges háttérrel rendelkezünkkulturált munkakörnyezetet biztosítunkhosszú távra tervezünk VeledHajdúböszörményből céges buszjáratot indítunkvidéki munkavállalóknak 100%-os helyközi és helyi bérlettámogatást adunkDebrecen közigazgatási területén munkába járás támogatáskedvezményes sportolási lehetőséget kínálunkajánlási bónusz lehetőségvállalati rendezvényeket szervezünk, hogy még jobb csapattá formálódjunkvan raktárosi tapasztalatodszámítógépes ismeretekkel rendelkezelnem okoz gondot a kétműszakos munkarend vállalásatargoncavezetői gyakorlattal rendelkezelvan érvényes targoncavezetői engedélyed, továbbá még az NKH –s vizsga is megvan

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros