Eladó Raktárosi Tapasztalattal

Primark - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az eladók minden nap elsődlegesen a vásárlók pozitív élményének biztosításáért dolgoznak. Gyakorlatban a feladatok a következők:
A vásárlók pozitív élményének biztosítása, segítséget nyújtasz a méretekkel, modelekkel, vásárlásokkal és visszafizetésekkel kapcsolatbanSzép üzlethelyiség kialakítása teli polcokkal, tiszta próbafülkékkel és rendezett, tiszta raktárralA vásárlók gyors, kedves és hatékony kiszolgálása a pénztáraknál, beleértve a kérdések megválaszolását és a visszatérítések kezelésétAz érkező szállítmányok átvétele, kicsomagolása és ellenőrzése. A termékek kihelyezése és az árazásuk ellenőrzése – mindezt úgy, hogy minden megfeleljen a magas színvonalú szabványainknakA munkatársaink kiemelt szerepet játszanak a Primarknál, ezért is fontos, hogy a lehető legjobb körülményeket biztosítsuk számukra. Ezért kínálunk olyan juttatásokat, amelyek Téged tesznek előtérbe:
Versenyképes fizetés, teljes munkaidő esetén bruttó 455.000 Ft/hónapRugalmas beosztás a munka-magánélet egyensúly érdekébenDolgozói kedvezmény minden Primark üzletbe, ahol csodás termékek közül válogathatszMunkavállalói segítségnyújtási program a pénzügyi, jogi és mentális egyensúly megőrzése érdekébenCafeteria juttatásA nagyszerű vásárlói élmény az eladóinkkal kezdődik, ezért fontos, hogy megtaláljuk a megfelelő embereket a feladatra. Téged keresünk, ha:
Szeretsz emberek között dolgozni, és fantasztikus vásárlói élményeket nyújtani,őszinte vagy, tisztán kommunikálsz és nyitott vagy az új ötletekre,odafigyelsz a részletekre és jó szervezőkészséggel rendelkezel,csapatjátékos vagy, motivált, pozitívan állsz a feladatokhoz és nyitott vagy új ismeretek megszerzésére,van tapasztalatod dinamikus kereskedelmi munkakörnyezetben,rendelkezel raktárosi tapasztalattal.