Kiemelt Raktáros

Vg komarom kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Termelés folyamatos kiszolgálása különböző alapanyagokkal, segédanyagokkalBeérkező alap-, segéd-, és egyéb anyagok kezeléseAlapanyagok és segédanyagok kezelése a FIFO elv alapjánKiszállítási lista alapján a késztermékek előkészítése, mozgatása és a kiszállításra kerülő késztermék rögzítése a vállalatirányítási rendszerbeKésztermékek csomagolása, készletre vételezéseKészáru elhelyezése, rendszerezéseTargoncák karbantartásaFizikai leltárakban az eredmények kiértékelésében való részvételMűszakos kollégák munkájának koordinálása, szakmai támogatásaDinamikusan fejlődő fiatalos csapatBiztos háttérFejlődési lehetőségHatározatlan idejű munkalehetőségAzonnali munkakezdésSzükséges tapasztalat:
Raktáros, targoncás munkakörben szerzett tapasztalatVezetői tapasztalatSzükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudástElvárások:
Szakirányú szakképesítés OKJTargoncakezelői vizsgaMin. 3 év tapasztalatÖnálló munkavégzésFelhasználói szintű számítógépes ismeretekNagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet