Raktáros

Büntetés-végrehajtás gazdasági ellátó intézete - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Raktározás végrehajtásának szervezéseanyagmozgatás,anyagkiadás, bevételnyilvántartások vezetéseraktári készletek figyelemmel kísérésekézi anyagraktár működtetéseraktárba beosztott fogvatartottak munkájának irányítása.A juttatások a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény vonatkozó rendelkezései szerint kerülnek megállapításra.Egyéb juttatások:
cafeteria, utazási költségtérítés, külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás.Munkavégzés helye:
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete, CsengerMunkaidő:
hivatali, heti 40 óramagyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,középfokú végzettség, szakmunkásegészségi alkalmasság, kifogástalan életvitel ellenőrzés követelményének való megfelelésElvárt kompetenciák:
Államilag elismert középfokú végzettség,felhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Word, Windows, Excel,szabálykövetés, alaposság, precizitás,minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,szóbeli kommunikációs készség,jó problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség, hivatástudat.Raktározási munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros