Raktáros Targoncás

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Győr
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Győri élelmiszeripari partnercégünk részére magyar targoncavezetői engedéllyel rendelkező munkavállalót keresünk RAKTÁROS TARGONCÁS pozícióba
Feladatok:
Szállítótargonca, emelőkocsik, homlokvillás targonca kezelése
Raklap címkék szkennelése
Áruval megrakott raklapok mozgatása az üzem és raktárak területén
Áru kitárolása és betárolása a raktáron belül
Gyártósorok alapanyaggal való ellátása
A rábízott jármű alapvető karbantartásának ellátása
Együttműködés leltározás során
Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz + cafeteria)
Emelt műszakpótlékok Időszakos termékcsomag
Ajánlási bónusz Ingyenes kávéautomata használat
Elvárások:
Homlokvillás targonca vezetői engedély (3324)
3 műszakos rend vállalása
Targoncavezetésben szerzett tapasztalat
Fegyelmezett munkavégzés, jó munkabírás