Raktáros-Targoncás

Gastland flight catering kereskedelmi kft - Pest Megye
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Megbízható, stabil, hosszútávú munkatársakat kersünk
Rendelkezel raktári tapasztalattal – igényes és pontos munkát végzel?
Amit ajánlunk - Egy müszak es szabad hétvége!
Vecsésre precíz kollégákat keresünk!
Ragadd meg a lehetőséget!
Raktáros - targoncás pozíció Vecsésen
Amit kínálunk:
Mi hosszútávban hiszünk.
Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk;
A jelentkezéstől követően akár 1 héten belül munkába tudsz állni,
Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet vár rád;
Egyéb:
Munkavégzés helye:
Vecsés Új Ecseri út
Munkarend:
Hétfő- Péntek 0800 – 1630
Elvárások:
Téged keresünk, és előnyt jelent ha rendelkezel komissiózási gyakorlattal, tudod mit jelent a precíz leltározás ezen felül ha van OKJ-s targoncás jogosítványod – nálunk a helyed !
Rugalmasság;
Munkautasítások pontos követése
Tiszta erkölcsi bizonyítvány.
Feladatok:
Beérkező áruk kezelése;
Termékek szállításra való kiszedése és előkészítése, árukiadás;
Teherautók fel- és lepakolása;
A termékek kézi vagy gépi árumozgató eszközökkel történő rendezése;
Jelentkezésed a "
gombra kattintva várjuk.