Quality Mérnök

Howmet-köfém kft. keréktermékgyár - Székesfehérvár
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Támogatod a sorozatgyártást például mérőszámok nyomon követése, eltérések esetén kivizsgálások koordinálása, 8D riportok készítéseElvégzed az általad előkészített belső- és külső auditokat IATF16949, VDA 6. 3Minőségbiztosítási dokumentációkat készítesz például munka- és ellenőrzési utasítások, ellenőrzési tervek, FMEANyomon követed a teljesítménymutatókat, szükség esetén javító intézkedéseket kezdeményezelStatisztikai elemzéseket és kiértékeléseket végzelSzoros kapcsolatot tartasz a beszállítókkal és a vevőkkel, eljársz a vevői reklamációk kezelésében, azok kivizsgálásábanAktívan részt veszel az új projektek bevezetésébenTámogatod a sorozatgyártást például mérőszámok nyomon követése, eltérések esetén kivizsgálások koordinálása, 8D riportok készítéseElvégzed az általad előkészített belső- és külső auditokat IATF16949, VDA 6. 3Minőségbiztosítási dokumentációkat készítesz például munka- és ellenőrzési utasítások, ellenőrzési tervek, FMEANyomon követed a teljesítménymutatókat, szükség esetén javító intézkedéseket kezdeményezelStatisztikai elemzéseket és kiértékeléseket végzelSzoros kapcsolatot tartasz a beszállítókkal és a vevőkkel, eljársz a vevői reklamációk kezelésében, azok kivizsgálásábanAktívan részt veszel az új projektek bevezetésébenStabil, nagyvállalati hátteretCsúcstechnológiájú berendezéseketVilágon egyedi és védett technológiákatElismert szakemberekből álló csapatotVáltozatos és kihívást jelentő feladatokatSzéles körű béren kívüli juttatási csomagotMunkába járás támogatásátLakhatási támogatástSzakirányú felsőfokú végzettség1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatMagabiztos angolnyelv-tudássalMinőségügyi alapeszközök FMEA, Control Plan, PPAP, APQP és problémamegoldó technikák 8D, 5Why, Ishikawa ismereteMéréstechnikai alapismeretekNagyfokú terhelhetőség, multitasking- képességKezdeményező és együttműködési készségNémet nyelvtudásVW csoport minőségügyi követelményeiben való gyakorlati jártasságVDA szabványismeret