Quality Mérnök

Iron-tech kft. - Baranya County
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségügyi rendszer fejlesztése, karbantartásaBeszállítói minőségügyi feladatok ellátása auditok, reklamáció kezelésVevő irányú minőségügyi feladatok ellátása auditok, reklamáció kezelésTermelés támogató minőségügyi feladatok képességvizsgálatok, mérőrendszer elemzés, első minta dokumentáció készítés, control plan készítés, belső auditok elvégzése, folyamatos fejlesztésekben való részvételMinőségügyi adatok elemzése, riportálása a vezetőségnekAuditokon való részvétel belső il.. beszállítóiÚj projekt bevezetésében való részvételBérezés emelkedő bérszintekkelBéren kívüli juttatásokHosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnálCéges rendezvényekFőiskolai diploma előny, ha szakirányúKommunikáció képes angol nyelvtudásQuality területen szerzett tapasztalat forgácsolási területen szerzett minőségügyi tapasztalat előnyB kat. jogosítvány előnySzámítógépes ismeretek Excel, Outlook, Teams