Quality Mérnök

Easyhiring services kft. - Mátészalkai Járás
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Vevőkkel
Történő kapcsolattartás Vevői
Igények és reklamációk kezelése Minőségbiztosítási
Folyamatok fejlesztése Minőségirányítási
Rendszer szabvány szerinti működtetése A
Termékekkel kapcsolatos minőségi problémák, hibaokok elemzése és ehhez
Kapcsolódó intézkedések kidolgozása Együttműködés
A társosztályokkal a reklamáció kivizsgálás kapcsán Riportok
És statisztikai elemzések készítése Dokumentációk kezelése és készítése
Felsőfokú
Szakirányú végzettség Ipari
Környezetben, hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat Autóipari
Szabványok naprakész ismerete Problémamegoldó
Technikák ismerete (8D, 5Why, Ishikawa);
Magabiztos
Angol nyelvtudás Kiváló
Kommunikációs készség, önállóság
SAP
Ismeret Minőségügyi
Tanúsítványok ismerete (Core tools, IATF, VDA, CP, FMEA);

CafeteriaBónusz Bejárási
Támogatás
Munkavégzés helye
Mátészalka,