Minőségbiztosítási Mérnök/Quality Engineer

Hays hungary kft. - Fejér Megye
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Quality Engineer/Minőségbiztosítási mérnök
(Vevői &
Termelési minőségbiztosítási feladatok)
Multinacionális autóipari partnerünk új kollégát keres minőségbiztosítási csapatába minőségbiztosítási mérnököt kiemelkedő juttatási csomaggal!
Feladataid az új pozícióban
Részvétel a minőségügyi problémák kezelésében, gyökérokok feltárásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében
A gyártás támogatása minőségbiztosítási oldalról
Belső és külső auditok aktív támogatása.
Új projektek támogatása minőségirányítási szempontból.
A megrendelésekhez szükséges minőségbiztosítási dokumentumok kidolgozása
Biztosítani a vevői követelmények alkalmazását a termelésben
Kapcsolattartás a külföldi telephelyekkel, társosztályokkal
Mire van szükséged a sikerhez
Legalább 2-3 éves tapasztalat minőségbiztosításban
Autóipari tapasztalat
Aktív, magabiztos kommunikációképes angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség
Mire számíthatsz partnerünktől
Piacilag kiemelkedő juttatási csomag:
magas bejárási támogatás, többféle bónusz, 13. havi bér, magánegészségügyi csomag, nyugdíjpénztár, cafeteria
Stabil, multinacionális széleskörű jelenlét
Rugalmas munkaidő
Munka-magánélet egyensúlyának biztosítása
Izgalmas technológiai környezet
Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod lehetőleg angolul.