Quality Mérnök

Randstad hungary kft - Nyíregyháza
30+ napja (23/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk vezető nemzetközi fejlesztő és gyártó, modern hajtáslánc-technológiák terén a fenntartható mobilitásért. Okos rendszermegoldásokat és alkatrészeket kínálnak elektromos, hibrid és belső égésű hajtásláncokhoz, ezáltal tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé téve a mobilitást. A termékskála elektromos hajtásláncrendszereket, elektronikus vezérlőegységeket, érzékelőket és aktuátorokat, valamint kipufogógáz-kezelési megoldásokat foglal magában.
Production Quality Engineer
Feladatok

belső minőség monitorozása, intézkedések meghatározása és végrehajtások ellenőrzése
process controller kollégák munkájának koordinálása
részvétel a vevői panaszkezelésben, aktív együttműködés a 8D jelentések előkészítésében
folyamatoptimalizáció és fejlesztési lehetőségek felfedezése, aktív részvétel a végrehajtásban
gyártóberendezések minőségi dokumentumainak előkészítése és frissítése
hibaanalízis és hibafelfedezés
információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentáció frissítése
aktív részvétel a minőségi szabványok gyakorlati végrehajtásában
quality projektek vezetése
részvétel a vevői látogatásoknál és auditoknál
Követelmények

műszaki egyetemi végzettség
3-5 év quality területen szerzett tapasztalat
tapasztalat automatizált gyártásban
aktív, középszintű angol nyelvtudás
kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
önállóan és csapatban is jól tud dolgozni
proaktív személyiség
Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Cafeteria ( 25.000 Ft/hó)
Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 18 Ft/km)
Képzések, fejlődési lehetőség
Éves bónusz
Home office lehetőség, kötetlen munkaidő
Happy Friday:
minden hónapban egy pénteki napon különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskednek a kollégáknak
Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
Szolgáltatási kedvezményrendszer
Családbarát munkahely:
Táboroztatási támogatás, Iskolakezdési támogatás, Családi nap
Vállalati felelősségvállalás:
Elektromos töltőállomások, Zöld Hét kihívás
Sportolási lehetőségek:
Sport camp;
Egészség hét, Bringa Klub
Moziestek
Munkavégzés helye
Debrecen