Quality Manager

Hays hungary kft. - Pest Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Quality Manager / Minőségbiztosítási Vezető
Pest (Észak és Dél), Nógrád és Jász-Nagykun-Szolnok megyéből jól megközelíthető nemzetközi gyártópartnerünk keres új minőségbiztosítási vezetőjét!
Az új pozíciód:
IATF 16949 minőségirányítási rendszer működtetése, rendszernek való megfelelőségek biztosítása a termelésben
Minőségbiztosítási osztály koordinációja, kollégák fejlesztése és képzése
Szakmai támogatás a vevői, beszállítói, sori minőségügyi problémák megoldásában, szükség esetén mérnök kollégák helyettesítése
Eszkalációs folyamatok és információáramlás támogatása, felsővezetéssel és vevőkkel történő kommunikáció
Termékbiztonsági jellemzők, folyamatok azonosítása és ellenőrzése
A minőségügyi problémákhoz kapcsolódó korrektív, preventív intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
Audit tervek elkészítése, auditok szervezése és lebonyolítása
Minőségbiztosítási mutatószámok, KPI-ok nyomon követése
Minőségügyi folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása
Amire szükséged van a sikerhez:
Legalább 3-5 éves tapasztalat Quality Manager pozícióban
IATF 16949 rendszerismeret, autóipari tapasztalat
Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás az angol nyelv mellett előnyt jelent)
Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki vagy minőségbiztosítási területen)
Amit partnerünk kínál:
Stabil, multinacionális háttér
Több lábon álló termékportfólió (több iparágba is készülnek termékek)
Klasszikus Plant Quality Manager szerepkör, ahol az EHS területért nem fog felelni a vezető – erre külön EHS vezető kolléga van a szervezetben
Széleskörű juttatások (vezetői célprémium, céges autó, benzinkártya, negyedéves bónusz, éves bónusz, cafeteria)
Fejlődő, előremutató vállalati folyamatok
Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség várom jelentkezésed csatolt angol nyelvű önéletrajzoddal!