Quality Manager

Starjobs magyarország - Márkó
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális alumínium csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk
Pozícióba munkatársat
Megbízónk második európai gyártóhelyét hozza létre Makón zöldmezős beruházás keretében, mely része lesz stratégiai helyszínünknek az EU-ban.

Feladatok:
A quality osztály létrehozása, felépítése és irányítása
A minőségbiztosítási rendszer, folyamatok és szabványok létrehozása, implementálása
Megfelelő minőségbiztosítási mutatók biztosítása
Az élelmiszerbiztonsági, minőségi, EHS és HACCP elemzések végzése és az ehhez szükséges dokumentáció és rutin kialakítása
Belső és külső auditok irányítása
A felmerülő műszaki problémák minőségügyi hatásának elemzése és érékelése
Gyökérok vizsgálatok támogatása
A minőségbiztosítási folyamatok folyamatos fejlesztés és ellenőrzése
Elvárások
Felsőfokú végzettség
Legalább 3 éves vezetői tapasztalat minőségbiztosítási területen
ISO szabványok, SPC, HACCP és Continuous Improvements ismerete
Magabiztos angol nyelvtudás
Auditokban szerzett tapasztalat
Jó időgazdálkodás és szervezőkészség.
Erős vezetői és kommunikációs készségek
Előny:
Csomagolóanyaggyártásban vagy élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
EHS területen szerzett tapasztalat
Egyéb
Munkavégzés helye:
Makó
Amit kínálnak:
Stabil és hosszútávú lehetőség egy világvezető vállalatnál
Hosszútávú karrierépítési lehetőség
Versenyképes bérezés
Cafeteria
Céges autó