Crm & Sales Quality Manager

Uniyou korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A sikeres sales tevékenységet leghatékonyabban támogató CRM folyamatok kidolgozása, fejlesztése és karbantartásaÜzleti döntéshozatalt és értékesítést támogató elemzések, riportok készítéseAz értékesítési szerződéskötések minőségi kontrolljaCRM adatbázis compliance megfelelésének biztosításaElemzések, szegmentácók elvégzéseAz ügyfélmegkeresési csatornák hatékonyságának kiértékelése, optimalizálása, összehasonlításaHatározatlan idejű alkalmazotti jogviszonyVersenyképes alapfizetés + teljesítményen alapuló havi bónuszHibrid munkavégzésFelsőfokú gazdasági/ informatikai/ matematikai végzettség2+ év üzletfejlesztéshez szorosan kapcsolódó CRM tapasztalatZOHO ismerete előnyprecíz munkavégzés, önállóságKiváló elemző és problémamegoldó készségAnalitikus gondolkodásmódTársalgási szintű angolnyelv-tudás