Projektvezető

Randstad hungary kft. - Pécs
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális partnerünk Pécs és térségének egyik legjelentősebb gyártócége, stabil háttérrel rendelkezik és kiváló szakmai fejlődési lehetőséget nyújt, valamint számtalan szakembernek ad már munkát hosszú évek óta. Jelenleg bővülés miatt keresik csapatukba legújabb projektvezető kollégájukat.
Feladataid az alábbiak lesznek:
Ügyfélprojektek menedzselése belső illetve külső partnerekkel
Projektek tervezése, végrehajtásuk támogatása
Projektekhez kapcsolódó tervek megvalósítása, illetve a megvalósítások követése
Beruházási igények meghatározása, összegyűjtése, kivitelezésük követése
Szoros együttműködés a projektekben résztvevő szervezeti egységekkel
Szakmai útmutatás nyújtása a projektben résztvevők számára
Gépek és termelési sorok üzembe helyezésének irányítása, vevői teszt követése, a szerződésben megadott minőségi elvárások biztosítása, az ügyfélnél beindított teljes berendezésnek a szerződésnek való megfelelése
Eszkaláció szakterületek-, és szükség esetén direktbe a vezetőség felé
Vállalat képviselete a megbízások tekintetében a vevő-megrendelő viszonylatban
Vevői panaszok kezelése
Elvárások / Requirements
A pozícióhoz tartozó elvárások:
3-5 év szakmai tapasztalat projektmenedzser vagy projektmérnök pozícióban
Felsőfokú műszaki végzettség
Projekt módszertanok ismerete
Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Utazási hajlandóság
Proaktív, megoldásközpontú szemlélet
Amit nyújtunk / Benefits
Amit partnerünk kínál
Professzionális munkakörnyezet
Komplex juttatási csomag
Teljesítmény alapú jutalmazás
Cafeteria
Költözés esetéén lakhatási támogatás
Rugalmas munkavégzés
80% home office lehetőség