Épületgépész Projektvezető

''thermo épgép'' kft. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Irányítja a rábízott gépészeti kivitelezéseketA projektvezetői csapat tagjaként koordinálja a projektjeit, irányítja a projekthez beosztott műszaki előkészítők, építésvezetők, saját brigádok munkájátIrányítja a kivitelezést, ellenőrzi az alvállalkozók munkáját, menedzseli az alvállalkozói szerződéseketKapcsolatot tart a megrendelő képviselőjével, a szakági tervezőkkel és a műszaki ellenőrökkelKapcsolatot tart a beszállítókkal, részt vesz az ártárgyalásokban és a műszaki egyeztetésekbenEllenőrzi a szakági terveket és amennyiben szükséges, javaslatot tesz a műszaki módosításokraElvégzi a projekt dokumentációs feladatokat, költségkontrollt végez és beszámolókat készít a projekt státuszáról, Kiemelt figyelmet fordít a műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatásáraKözépvezetői juttatási csomag része a teljesítményarányos bónuszMagas színvonalú munkaeszköz park, kellemes munkakörnyezet és rugalmas munkafeltételekSzakmai fejlődési lehetőség, tapasztalt vezetők támogatása és mentorálásaKiváló karrier lehetőségA vezetők és tulajdonosok által képviselt motiváló értékrend, ami vonzó partnerré teszi cégünket a piaconÉlethosszig tartó tanulás támogatásaCsaládbarát munkahelyFelsőfokú, épületgépész végzettségGyakorlott a számítógépes programok kezelésében Excel, Word, AutoCadÖnálló, felelősséget vállaló munkamorálOtthon érzi magát a kivitelezési helyszíneken és a megbeszéléseken, az irodai szoftverek kezelésébenHatározottan, mégis diplomatikusan kommunikál, rugalmasan gondolkodik, a megoldásokra törekszik. A szakterületen megszerzett több éves tapasztalatFMV jogosultságPályakezdők jelentkezését is várjuk