Projektvezető Épületgépész

Siva-group zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Klasszikus gépész kivitelezéssel kapcsolatos projektvezetői feladatok ellátása, amely magában foglalja a megnyert projektek kivitelezését az átadásig.Többek közt:
Lakó, - és kereskedelmi ingatlanok fejlesztésének/kivitelezésének teljes körű elsősorban kivitelezéssel kapcsolatos műszaki, beszerzési, - pénzügyi és szervezési feladatok koordinálása a kivitelezés irányítása és felügyeleteGépészeti kivitelezések, megnyert projektek előkészítése, alvállalkozói, beszerzési szerződéskötések.Alvállalkozók pályáztatása, árkalkuláció, szerződések előkészítése megállapodások előkészítése – szerződéskötés – majd a szerződési feltételek nyomon követése, irányítása és ellenőrzése.Kivitelezők munkájának irányítása és ellenőrzésePénzügyi ellenőrzés és ütemezés operatív koordinációja, kontrolling támogatásaFelsőfokú szakirányú végzettség ÉPÜLETGÉPÉSZ szükséges !Kivitelezésben szerzett 3-5 éves tapasztalatAngol és /vagy német nyelvtudás előnyt jelentHatározott fellépésJó kommunikációs készség Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye, projekttől függően országosan változó is lehet