Projektvezető - Kecskemét

Work force kft. - Kecskemét
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A kecskeméti kirendeltségünk kiemelt partnerének projektvezetőjeként számítunk Rád és szakmai tapasztalatodra.Ezen belül:
A hozzád tartozó fizikai kölcsönzési projektek célszámainak teljesítésére való törekvés a toborzókkal és a koordinátorokkal együttműködvea munkaköröd egyik sarkalatos pontja a fluktuáció csökkentése és a partnerünkkel való szoros kapcsolat ápolása, megtartásaaz új partnerek igényeinek teljesítése a toborzó csapattaltoborzásban való részvétel, megfelelő létszámú munkaerő biztosítása a partner feléa toborzás-kiválasztási feladatokat ellátó toborzók munkájának segítése és támogatásamint minden pozícióhoz, ehhez is tartoznak adminisztratív teendőkbérszámfejtés előkészítése, riportálási feladatok a vezetők felé, statisztikák készítése, jelenléti ívek kezelése, cafeteria nyilatkoztatás, munkaügyi adminisztráció ki-be léptetéseka társosztályokkal való tiszta kommunikáció, ez segíti majd a Te munkádat isszakmailag egy tapasztalt vezető mellett dolgozhatszlaptop, mobiltelefonteljesítményhez kötött negyedéves bónuszrendszerhibrid munkavégzésa születésnapod hetén +1 szabadnapcafeteria rendszertréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbakértékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk részeHR területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalatmunkaügyi tapasztalatlegalább középfokú végzettségmagabiztos, pörgős, proaktív személyiség és kiváló kommunikációs készségközépfokú angol és/vagy német nyelvtudásB kategóriás jogosítvány és saját autószámítógépes programok világának ismerete Word, Excel, Power PointElőny:
Felsőfokú/munkaügyi végzettségHR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat Projektvezetői, csoportvezetői