Projekt Értékesítő

Newergies kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Lehetséges partnerek felkutatásaBejövő megkeresések/leadek kezeléseTárgyalások, felmérések lebonyolításaNapelemes kiserőművek és energiatároló rendszerek értékesítése ipari szereplőknekAjánlati anyagok, kalkulációk és szerződések elkészítéseKiemelt értékesítési potenciállal rendelkező piacErős marketing tevékenység a magas számú lead generálás érdekébenAz iparágunkban egyedülálló tervezői és engedélyezői háttérPályázatírói háttérFix és teljesítményarányos bérezésFiatalos csapatVáltozatos munkakörülményekIrodai és otthoni munkavégzés lehetőségeMunkavégzéshez szükséges eszközök:
mobiltelefon, laptop, autóStabil, folyamatosan fejlődő és bővülő cégLegalább középfokú végzettségMinimum 5 év B2B területen szerzett értékesítői/ügyfélmenedzser tapasztalatEnergiaipari tapasztalat vagy műszaki affinitásAktív kapcsolati rendszer KKV-kal és NagyvállalatokkalNagy értékű 100 millió forint feletti projektek kezelése, értékesítéseMagas szintű MS Office programismeretKiváló kommunikációs és problémamegoldó készségÜgyfélorientált, kreatív gondolkozásmódTárgyalóképes angol nyelvtudásB kategóriás jogosítványIpari napelemes és/vagy energiatároló rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatPályázati és/vagy műszaki szemlélet