Junior Értékesítő

Cad-terv mérnöki kft - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

CAD-Terv termék portfólió szoftverek, szolgáltatások értékesítésének támogatása;
Új ügyfelek felkutatása,meglévő ügyfelek támogatása;
Együttműködés és folyamatos kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, beszállítókkal és nemzetközi munkatársakkal;
Értékesítési tárgyalásokon, prezentációkon való részvétel;
Értékesítési stratégiák kidolgozásában közreműködés;
Árajánlat-, megrendelés-, projekt előkészítés és kezelés;
A munkakörrel kapcsolatos teljes körű adminisztráció dokumentumok összeállítása, kezelése, CRM rendszer, kampány előkészítések;
Értékesítési riportok összeállítása.Jó nevű, stabil és erős cégháttér;
Piaci élvonal a mérnöki szolgáltatásokban, műszaki trendekben;
Magas üzleti kultúra;
Mobiltelefon;
Munkába járás, hétvégi hazautazás támogatás;
Otthoni munkavégzés lehetőség;
Szakmai és nyelvi képzés;
Versenyképes jövedelem;
Hosszútávú munkalehetőség;
Fiatal és innovatív csapat;
Előre lépési és fejlődési lehetőség;
Emberközpontú munkahely;
Kiváló eszközpark.Értékesítési asszisztensként, kezdő értékesítőként szerzett tapasztalat;
Minimum középfokú végzettség;
Aktív középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban;
Magabiztos MS Office ismeret Excel, Word, PowerPoint, Outlook.Telefonos ügyfél kapcsolattartásban, Telesales területen szerzett tapasztalat;
Social selling LinkedIn ismeret;
Műszaki érdeklődés.Szükséges készségek a hatékony munkavégzéshez:
Önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt alkalmas képesség;
Ügyfélközpontú gondolkodás, és jó kommunikációs készség;
Pontos, precíz és megbízható munkavégzés;
Problémamegoldó hozzáállás;
Célorientáltság, kockázattűrés.