Rexroth - Projekt Értékesítő Mérnök

Bosch csoport - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Projekt lehetőségek felkutatásaFókuszált ügyféllátogatások értékesítési potenciál elemzések alapjánA projekthez kapcsolódó RFQ-k, helyszíni felmérések végrehajtásaAjánlat szintű projektvezetésAz árajánlatok technikai kidolgozásának összehangolása, szerződéskötésben aktív részvételÜgyféltalálkozókon való részvétel, tárgyalások vezetéseSzoros együttműködés a projektvezetőkkel és mérnökséggelRiportok készítése, CRM naprakész vezetéseRugalmas munkaidőJuttatások és szolgáltatásokGyermekgondozási támogatásokOrvosi szolgáltatásokDolgozói kedvezményekKülönböző sportolási és egészségügyi lehetőségekHelyi parkolásÉtkeztetésHelyi tömegközlekedési lehetőségekTér a kreativitásnakVárosi infrastruktúrákIpari automatizálási területen szerzett technológiai tanácsadói, projektvezetői vagy projekt értékesítői tapasztalatMérnöki végzettségTapasztalat ügyféltárgyalások vezetésében, kiemelten az FCMG szektorbanJó általános műszaki megértés, műszaki beállítottságTárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásbanKiváló kommunikációs készségek, magabiztos fellépésProaktivitás, precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés