Pl/Sql Fejlesztő

Karrier hungária - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk kollégái számtalan izgalmas hazai és nemzetközi projekten dolgoznak, amelyekhez most új munkatársat keresnek.
Professzionális csapatukkal, rugalmas megközelítésükkel és a gyorsan kidolgozott komplex megoldásaikkal Magyarország egyik legdinamikusabb informatikai vállalatává váltak.
Feladatok:
Meglévő és új megoldások továbbfejlesztése, tervezése, dokumentálása
Rendszerek bevezetésben történő aktív közreműködés
Adatbázis modellezés
Adatbázis oldali programozás PL/SQL nyelven
Relációs adatbázis-tervezés, fejlesztés
Fejlesztői tesztelés
SQL és PL/SQL kód optimalizálása
Teljesítmény optimalizálás
Elvárások:
Releváns munkatapasztalat 5+ év
Tranzakciós rendszerek ismerete
Oracle 19c és/vagy 12c ismerete
Hatékony SQL és PL/SQL kódolás (optimalizálás, kódszervezés, refaktorálás)
Tapasztalat nagy tranzakció számú rendszerekben (100M+ táblák)
Az adatbázis-kezelő felépítésének és működésének átfogó ismerete (Oracle)
Futási tervek elemzése, index stratégiák kidolgozása, particionálás megvalósítása, statement szintű hangolás
CI szemlélet és technológiák ismerete (pl. Jenkins, Docker, Liquibase, GitLab CI)
Fejlesztő eszközök hatékony kezelése (PL/SQL Developer)
Verziókövető rendszerek ismerete (GIT – GitLab)
Előny:
DBA szakértelem
Java Backend, Microservice architektúra kapcsán szerzett tapasztalat
Clean code elvek ismerete, betartása
Egyéb adatbázisok ismerete (Pl.:
PostgreSQL, MariaDB, MongoDB, egyéb NoSql )
Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében
Python tapasztalat
RAC-on szerzett tapasztalat
Enterprise Manager Cloud Control ismerete
Amit ajánlunk:
Üzleti kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében való részvétel
Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
Változatos szakterületi feladatok, részvétel VueJs, Flutter, NodeJs projektekben
Külső és belső szakmai képzések, konferenciák
Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák