Adattárház Szakértő

Mavir zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti követelmények alapján:
Új forrásadat betöltések tervezése és műszaki specifikáció készítése,meglévő folyamatok változásának tervezése és műszaki specifikáció készítése.IT rendszer követelmények alapján:
Map dokumentáció készítése,Adatpiacok tervezése, üzleti riport igények alapján,Interfészek tervezése, modellezése,Fejlesztési projektekben szakértői részvétel,Felhasználói igények kezelése,Szakértői részvétel az adatszolgáltatási feladatokban,Szakértői részvétel az adatkezelési és egységes törzsadatkezelési projektekben.Stabil, kiszámítható munkahely:
Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen,Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is,Képzés és fejlődés:
Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is,Előre lépési lehetőség:
Nálunk folyamatosan vannak kihívások, így a lehetőség mindig adott, hogy a megfelelő tapasztalat megszerzését követően tudjunk előre lépési lehetőséget nyújtani,Teljesítmény és innováció:
A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk,Juttatás és egészség:
Juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek,Sport és szabadidő:
Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más.Legalább 3 éves tapasztalat adattárházi fejlesztésekben,Csoportmunkában tapasztalat,Informatikus végzettség,BMPN üzleti folyamatrajzok megértésében jártasság,UML IT rendszer modellezésben jártasság,SQL, PL/SQL nyelv alapos ismerete,Oracle Database ismeretek,OCP,KAFKA környezetekben jártasság,Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság,Önálló, precíz munkavégzés, munka iránti
Elkötelezettség, kreativitás,Kezdeményezőkészség,Megoldás- és felhasználó-orientált szemlélet,Határidők betartása.Villamosenergia-ipari, piaci ismeretek,Enterprise Architect alkalmazás gyakorlati ismerete,Oracle BI fejlesztői ismeret,Középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.