Rendszerszervező

Otp bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti és technikai specifikációk készítése, egyeztetéseMeglévő funkcionalitás továbbfejlesztése, új funkciókhoz szükséges paraméterezési, adatbetöltési feladatok Alkalmazás upgrade feladatokban történő közreműködés, valamint cloud irányok felmérése és előkészítéseÚj adatforrások bevonása, adatelőkészítési és feldolgozási folyamatokTesztelési és dokumentálási feladatokRiportok készítése és fejlesztéseITIL működés szerinti támogatást nyújt a rendszerét érintő szolgáltatások incidenskezelésében Szoros együttműködés a megrendelő és IT társterületekkel, külső beszállítókkal, bankcsoport szinten is Fejlesztői csapat működésének támogatásaNemzetközi projektekben való részvételtInformációbiztonsági, SDLC és egyéb audit követelményeknek való megfelelés biztosításaHibrid munkavégzésMagyarország egyik legnagyobb adatvagyonának kezelése, elemzéseSzakmai fejlődést biztosító projektekben való részvételStabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat csoportStabil, hosszú távú munkalehetőségProfesszionális munkakörnyezetTámogató, segítő munkahelyi légkörSzakmai fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettségBanki informatikai környezetben szerzett gyakorlat Önálló és precíz munkavégzés Proaktivitás, tanulási képesség, csapatmunkaTárgyalóképes angol nyelvtudás NORKOM alkalmazás ismereteOracle technológiájú környezetben szerzett gyakorlatAdatelemzői PL/SQL tapasztalat Banki adattárház tapasztalatBanki alkalmazások, folyamatok működésének ismerete