Senior Rendszerszervező Lakossági Nem-Életbiztosítási Terület

Groupama biztosító zrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Számítunk Rád a Groupama Biztosító nem-életbiztosítási elsődlegesen gépjármű, flotta biztosítási termékeihez kapcsolódó projektek elsősorban háttérbiztosítási, core rendszerhez kapcsolódó fejlesztések megvalósításában,együtt dolgozol az üzleti, IT társterületekkel és üzemeltetői csoportokkal, az üzleti elemzőkkel az üzleti igények meghatározásában, a szakértői tudás kialakítása érdekében,részt veszel az alkalmazások tervezésében, szervezésében,az üzleti követelmények alapján a funkcionális-, logikai rendszerterv és műszaki rendszerspecifikáció készítése és ezen dokumentációk napra készen tartása is a feladatod lesz,részt veszel az elkészült fejlesztések tesztelésében, az élesítéssel kapcsolatos feladataiban, valamint annak koordinálásában és adminisztrálásában,éles üzemi problémák feltárásának segítésében aktívan részt veszel.Közvetlen vezetőd mellett belsős és külsős tréningekkel is támogatjuk szakmai fejlődésed,egy családias és jó hangulatú csapat tagjává válhatsz,nálunk hasznos és megbecsült munkában lehet részed,szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk,hosszútávon tervezünk Veled,kényelmessé tesszük a munkanapodat a Home Office lehetőségével,versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak cafetéria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás RádVárosliget melletti irodánk könnyen megközelíthető:
előttünk áll meg az 1-es villamos, de ha bicajjal vagy motorral jössz, használhatod a fedett tárolónkat, a távolsági közlekedést pedig 100%-ban finanszírozzuk.Felsőfokú, informatikai szakirányú végzettséggel és legalább 5 éves rendszerszervezői tapasztalattal rendelkezel IT területen,részt vettél korábban backend, core rendszerek fejlesztésében, komplex integrációk megvalósításában,rendelkezel rendszerintegrációs ismeretekkel, magas szintű szakmai, gyakorlati tudással nagyvállalati architektúrával kapcsolatban,magabiztos SQL ismerettel és széles körben alkalmazott SQL fejlesztőeszköz készség szintű ismeretével bír,adatbázis, adatmodell, interfész tervezési gyakorlatod van, adatmodellező alkalmazások használatában jártas vagy,szoftvertervezési és modellezési ismeretek birtokában vagy,munkádat megoldásorientáltan, önállóan, maximális precizitással végzed,rendszerszemlélet, logikus, analitikus látásmód, ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez,van tapasztalatod agilis projektben,nem ismeretlenek számodra az alábbi rövidítések:
API, WS, XML, JSON, WSDL, Angular, UML.PL/SQL, APEX ismerete,Oracle adatbázis lekérdezéshez szükséges SQL ismerete,dolgoztál már biztosítási vagy egyéb pénzügyi szektorban,ismered a biztosítási folyamatokat, dolgoztál már integrált pénzügyi rendszerekkel működő környezetben,szoftverfejlesztési módszertanok scrum, projekt-, és release-menedzsment ismereteid is vannak,az Atlassian termékcsalád Jira, Confluence nem ismeretlen számodra,használtál már API teszteszközöket,tárgyalóképes angol nyelvtudásod van.