Piackutatási Munkatárs

Aldi magyarország élelmiszer bt. - Biatorbágy
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi és hazai piacok, versenytársak és trendek aktív elemzésea gyűjtött adatok önálló feldolgozása, elemzése és kiértékelése, valamint cselekvési javaslatok kidolgozásaaz elemzési eredmények és cselekvési javaslatok bemutatása az érintett osztályoknak és vezetőknekjelentések és prezentációk folyamatos kidolgozása és fejlesztése belső és külső adatok alapján pl. háztartási panelpiackutatási projektek koordinálása és lebonyolításafolyamatok javítása érdekében önálló ötletek kidolgozása a piac- és versenyképesség elemzés területénátlagon felüli jövedelemstabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségkellemes munkakörnyezet, modern eszközparkdinamikus csapatjubileumi juttatáshibrid munkavégzés, a betanulási időszakot követően home office lehetőségével, a havi munkanapok számánakmax. 50%-os mértékébenfelsőfokú végzettségtöbbéves szakmai tapasztalat az FMCG területen, kiemelt fókusszal a beszerzésre, kereskedelmi marketingre vagy értékesítésretapasztalat a külsős piaci adatok területén különösen NIQ és GfK adatokkal, azok elemzésével és értelmezésével kapcsolatbantapasztalat vezetői prezentációk és KPI mérőszámok készítésébenmagasszintű MS Office ismeretek különösen Excel és PPTkiváló angol és német nyelvtudás szóban és írásbanaffinitás az élelmiszerkereskedelemhez, valamint képesség csapatban való együttműködésheznagyfokú pontosság, önállóság és megbízhatóság, valamint vállalati gondolkodásmód