Junior Portfolió Menedzser

Gránit alapkezelő zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az Alapkezelő által kezelt Ingatlanalapokban található ingatlanok, valamint egyéb eszközök pénzügyi adatainak a monitorozása, elemzése;
Döntéselőkészítő elemzések és prezentációk készítése;
A rendszeres és eseti belsős, valamint külsős riportoknak és jelentéseknek az elkészítésében való aktív részvétel;
Ingatlan akvizíciós tevékenységek támogatása;
Piackutatás, hazai és nemzetközi üzleti trendek követése és értékelése;
Az Alapkezelő más osztályaival való aktív együttműködés Üzletfejlesztés, Kockázatkezelés, Értékpapír Front Office. Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer;
Megoldás orientált munkahelyi légkör;
Folyamatos fejlődési lehetőségek;
Változatos és felelősségteljes tevékenység;
Home-office lehetőség;
Barátságos, támogató környezet kialakításával ösztönözzük munkatársainkat;
Kollégáink szakmai fejlődése elsődleges számunkra;
Munkavégzés helye:
XIII. kerület, Green House irodaház.Befejezett vagy folyamatban lévő közgazdasági-, pénzügyi tanulmányok;
Analitikus, lényeglátó gondolkodás;
Önálló és precíz munkavégzés;
Jó kommunikációs készség;
Magabiztos angol nyelvtudás.Releváns korábbi tapasztalat;
Egyetemi TDK helyezés vagy egyéb versenyeredmény;
Diákszervezeti/szakkollégiumi tagság;
Power BI ismerete.