Beszerző Anyaggazdálkodó

Diagon kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Belföldi és import beszerzési megrendelések teljeskörű ügyintézése, Az optimális készletszintek biztosítása, folyamatos ellenőrzése, készletgazdálkodás készülékgyártáshoz igazodó alkatrész készlet kialakítása, Piackutatás, piaci információk beszerzése, új beszállítók felkutatása, A termékek vásárlásához kapcsolódó speciális dokumentációk beszerzése, Részvétel az esetleges reklamációk intézésében, Beszerzési folyamatok optimalizálása, ütemezése, Költségcsökkentési projektekben támogatás nyújtása, Alkatrész változtatási folyamatok nyomonkövetése, előírás szerinti dokumentálása, Együttműködés a készülékfejlesztés, gyártás, értékesítés, minőségirányítás területeken dolgozó munkatársakkal, Adminisztráció elvégzése a működtetett minőségirányítási rendszernek megfelelően SAP rendszerben, Teljesítmény statisztikák vezetése, elemzése. Versenyképes fizetés, Vállalati telefon, Stabil bejelentett munkahely egy 100%-ban Magyar tulajdonú vállalatnál, Fiatalos, aktív csapat. Középfokú végzettség érettségi, 1-3 éves beszerzési, anyaggazdálkodási gyakorlat, Külkereskedelmi folyamatok ismerete, Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete, Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek Word, Excel, Internet ismeretek, internet használati gyakorlat, Önálló, precíz munkavégzés, Energikus, határozott fellépésű, a cég érdekeit érvényesíteni tudó, megbízható személyiség, Jó kommunikációs készségű, rendszerető, aki munkáját gazdaságosan osztja be, munkáját átlátja és megfelelően dokumentálja, Jó csapatjátékos. Felsőfokú végzettség, Tapasztalat az orvostechnikai eszköziparban az anyaggazdálkodás / beszerzés területén. ISO 9001, ISO 14001 szabványok ismerete, SAP rendszer felhasználói szintű ismerete, Újpest környéki lakhely.