Operátor

Geoinform kft. - Algyő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Operátor
Szeretnél részt venni egy szuper csapat tagjaként kútkörzeti terepen dolgozni?
Ha a válaszod IGEN, TÉGED keresünk!
Telephely:
Algyő, Jura Ipari park
Munkavégzés helye:
Fúrási kútkörzet változó területen (folyamatos munkarend)
Feladatok:
A kutatás, feltárás alatti kutakon végzett hidrodinamikai vizsgálatokban való részvétel, az egyes részfeladatok önálló végzése a csoportvezető által meghatározottak szerint
A szervizegységnél használt eszközök, berendezések működésének, működtetésének elsajátítása
A terepi munkát követően a berendezés és lyukműszerek telephelyi tisztítása, karbantartása
A terepi (kútkörzeti) munka során felszerelés, szonda előkészítés, szondacsere, leszerelés, valamint a szelvényező teherautó vezetése
Portábilis termeltető rendszerek fel- és leszerelésében való részvétel
A technológia üzemeltetése a csoportvezető utasítása szerint
A technológiák karbantartásában való aktív részvétel
Követelmények:
Műszaki beállítottság, érdeklődés
Változó munkarend vállalása
Dekádrendszerű munkarend (távollét) vállalása
B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
Olajipari végzettség
Olajiparban szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás
Számítógépes ismeretek
C kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (karácsonyi juttatás és teljesítmény ösztönző, kiemelt cafeteria és pótlékok)
Szállás biztosítása 2 fős szobákban saját fürdőszobával
Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatása
Külföldi munkavégzés lehetősége
Vállalati mobiltelefon
Csoportos élet-és balesetbiztosítás minden munkavállalóra
Ne várj, jelentkezz még ma! Kezdj azonnal!

Jelentkezzen most a következőre:
Operátor