Operátor

Ennovi energy & power solutions hungary kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Az óránkénti mennyiségi normák teljesítéseA termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt dokumentációs feladatok elvégzéseTermékek vizuális ellenőrzése és / vagy összeszereléseMunkakörnyezet rendben tartása100%-ig bejelentett, stabil,teljesállású munkaviszonyHavi prémium és teljesítményalapú negyedéves bónuszTiszta és kultúrált munkakörnyezetCéges képzéseken való részvétel és fejlődési lehetőségSegítőkész és összetartó csapat vár, támogató vezetőséggelMunkavállalói ajánlási bónuszTúlóra lehetősége hétvégén önkéntes alaponCéges rendezvények és csapatépítők100%-os bejárási támogatás tömegközlekedés eseténIngyenes céges buszjáratok az alábbi településekről:
Öcsöd, Tiszaföldvár, Nagyrév, Cibakháza, Tiszakürt, Szelevény, Kungyalu, Csépa, Cserkeszőlő, Mesterszállás, Békészentandrás és Szarvas3 műszak vállalásaPrecíz, önmagára és környezetére igényes munkavégzésKiváló kézügyesség és látásMonotonitás tűréseÖnállóan és csapatban is eredményesen képes dolgozniTermelésben operátorként szerzett több éves tapasztalatAzonnali munkakezdés

Jelentkezzen most a következőre:
Operátor