Összeszerelő Operátor

Solution trader group kft. - Pécel
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Pécelen, az Ipari Parkban működő elektronikai, magyar cég keres szerelő, összeszerelő kollégát, aki megbízható, a munkájára igényes és dolgozni akar. A munka hosszú távú, a munkarend 1 műszakos. A munkakör:
összeszerelő operátor férfi és női összeszerelő. Az operátori munkát betanítjuk.Főbb feladatok:
Vezetékek, kábelek kézi és gépi megmunkálásakábelek és csatlakozók összeillesztésekábelkonfekció szerelése asztali gépek használatávalbandázsoláskrimpelés, sajtoláskábelek kézi mozgatásamunkaterület tisztán tartásaHasonló területen szerzett tapasztalat.Precíz, önálló munkavégzés.Felelősségteljes gondolkozás.Képesség és szándék a csapatmunkára.Jó kézügyesség.Tapasztalat forrasztásban.Tapasztalat krimpelésbenvezeték végére történő terminál felhelyezése asztali présgéppel.